SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC -umowa o pracę na zastępstwo 1-2 lata- FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko SPECJALISTY DS. KADR I PŁAC -umowa o pracę na zastępstwo 1-2 lata

TWOJE ZADANIA

• Obsługa kadrowo – płacowa pracowników w systemie SAP
• Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i sporządzanie list płac
• Rozliczanie czasu pracy
• Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
• Prowadzenie akt pracowników oraz dokumentacji związanej z RODO
• Sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON, GUS
• Obsługa systemu Płatnik
• Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo – płacowych
• Bieżąca obsługa spraw pracowniczych

TWÓJ PROFIL

• Wyższe wykształcenie
• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowo - płacowym
• Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF
• Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Praktyczna znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI

• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c62b34a3d9834384878a8e1d0ecf5415