OPERATOR MASZYN - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko OPERATORA MASZYN

TWOJE ZADANIA

• Realizacja planu produkcyjnego
• Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
• Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych
• Ocena jakościowa produkowanych komponentów
• Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

TWÓJ PROFIL

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Uprawnienia na wózki widłowe UDT
• Znajomość rysunku technicznego
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

KORZYŚCI

• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
• Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Zapomogi socjalne w ramach ZFŚS
• Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7934f2a7ce90461b892625dc0e981467