ROZŁADUNEK TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ELTRAS BIAŁYSTOK

Menu Reklama

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum
ROZŁADUNEK TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ELTRAS BIAŁYSTOK

ROZŁADUNEK TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ELTRAS BIAŁYSTOK


Firma ELTRAS prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku, warsztat napraw mechanicznych pojazdów i maszyn,  w tym pojazdów ciężarowych, serwis przewodów hydrauliki siłowej świadczący również usługi z dojazdem do klienta i oferujący pełen asortyment akcesoriów do zakuwania węży dostępny na miejscu. Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji usług z zakresu rozładunku towarów, transportu towarów i materiałów przy użyciu samochodów ciężarowych, w tym również naczep niskopodwoziowych umożliwiających transport ponadgabarytowych ładunków na terenie całego kraju. Firma ELTRAS dysponuje samochodami ciężarowymi, naczepami i przyczepami umożliwiającymi obsługę większości zleceń z zakresu transportu ciężarowego, rozładunku, jak również wynajmu specjalistycznych maszyn rozładunkowych, budowlanych tj. ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki chwytakowe. Zlecenia obsługiwane przez firmę ELTRAS realizują dla klientów operatorzy i kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, podejmujący starania w celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz terminowej realizacji zleceń transportowych, rozładunkowych, diagnostycznych i serwisowych.
Stacja kontroli pojazdów ELTRAS wykonuje kompleksowe usługi diagnostyczne w zakresie diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i maszyn. Nowoczesne interfejsy diagnostyczne w stacji diagnostycznej ELTRAS umożliwiają kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdu, jak również wszelkich instalacji, w tym instalacji gazowej LPG. Przeglądy techniczne wykonywane w stacji kontroli pojazdów ELTRAS można rezerwować za pośrednictwem rezerwacji elektronicznej na adres biuro@eltras.pl lub telefonicznie pod numerem 85 652 51 32. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mogą korzystać z preferencyjnych warunków napraw mechanicznych, usuwania usterek, regulacji w warsztacie należącym do ELTRAS w trakcie przeglądu technicznego, bez konieczności ponownej wizyty w stacji diagnostycznej. Firma ELTRAS dba o zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie specjalistycznych usług transportowych, rozładunkowych, diagnostycznych, serwisowych i eksploatacyjnych. Firma ELTRAS wykonuje także usługi ozonowania wnętrza pojazdu, które zapewniają skuteczną i trwałą dezynfekcję pojazdu. Dezynfekcja metoda ozonowania pozwala na usunięcie wszelkich chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, nieprzyjemnych zapachów: dymu z papierosów, wilgoci, zapachu zwierząt. Firma ELTRAS dysponuje nowoczesną siedzibą, przestronnym parkingiem i doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi, diagnostycznymi oraz  flotą pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep oraz specjalistycznych maszyn.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ELTRAS na stronie www.eltras.pl  lub bezpośredniego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.


Ogłoszenia

Zobacz także