Samodzielna księgowa - praca

Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Dąbrowska poszukuje osoby na stanowisko: Samodzielana księgowa.

ZADANIA

  • Kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości oraz podatkowej książki przychodów i rozchodów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych
  • Rozliczanie dostaw i nabyć wewnątrzwspólnotowych
  • Ewidencja środków trwałych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • Doświadczenie min. 4 lata na samodzielnym stanowisku w biurze podatkowym/rachunkowym
  • Znajomość systemu Płatnik
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym i VAT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY

  • Pracę od zaraz
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o długoletniej historii
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy wysyłać na e-mail diana@kdp-dabrowska.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.