Produkcja samochodów w Born -NL

Produkcja samochodów w Born  -NL

Miejsce pracy: Born okolice Sittard, Holandia
Jesteś głodny świetnych zarobków? Jeśli znasz język angielski to najlepsze stawki czekają na Ciebie za granicą! Mamy ofertę u jednego z naszych najbardziej renomowanych klientów - VDL Nedcar .
To jeden z najbardziej zaawansowanych zakładów w branży motoryzacyjnej w Europie, zajmuje się wytwarzaniem popularnych modeli samochodów. Zespół 4000 pracowników dba o to, aby tysiące pojazdów rocznie zjeżdżało z linii produkcyjnej.
Jako Pracownik Produkcji będziesz zbierać, sprawdzać i przenosić części na linię produkcyjną, aby następnie umieścić je w samochodach.
Pierwszego dnia otrzymasz odzież roboczą. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania, masz możliwość zamieszkania jedynie niecały 1 km od miejsca pracy.
GWARANTUJEMY:
- Świetną stawkę godzinową: 15,06 EUR +8,33% dodatku urlopowego +5,68% ATV = 17,17 EUR
- Dodatki za godziny wieczorne (15%), soboty (50%) i niedziele (100%)
- Zakwaterowanie o wysokim standardzie z bezpłatnym Wi-Fi i zorganizowanym transportem do/z pracy w razie potrzeby
- Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
- Praca w systemie dwuzmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Możliwość rozwoju w strukturach OTTO lub przejścia na umowę bezpośrednią u klienta
- Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
- Aplikacja myOTTO z planem pracy i odcinkami wypłat
- Minimum formalności (możliwość podpisania umowy elektronicznie)
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników, np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
OBOWIĄZKI
- Zbieranie i montaż części na linii produkcyjnej
- Sprawdzanie jakości
- Obsługa maszyn
WYMAGANIA
- Znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Jesteś na to gotowy? Aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą!
Zgłoś się: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.