Holandia ? Pakowanie produktów mięsnych Danish Crown

Lokalizacja: Haarlem, Holandia

Danish Crown Foods to firma mięsna zajmująca się przetwórstwem pieczonych produktów wieprzowych i wołowych. W tej pracy będziesz między innymi pakować mięso do kartonów i układać kartony na paletach. Niektóre czynności odbywają się w chłodni, więc musisz być gotowy również na pracę w niższej temperaturze (7?C). Nie potrzebujesz doświadczenia – w pierwszych dniach zostaniesz przeszkolony, aby poznać wszystkie procesy.
CO OFERUJEMY?
• Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 12.79 euro/h + dodatki
• Pracę na 3 zmiany: 6-15, 15-24 lub 23-6
• Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)
• Zorganizowany dojazd do/z pracy
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Telefoniczny helpdesk działający 24/7
• Całkowicie zdalny proces rekrutacji
• Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy od zaraz
• Możliwość awansu lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
• Dostęp do kursów językowych i szkoleń online
• Dostęp do aplikacji MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
OBOWIĄZKI
• Praca na linii produkcyjnej (pieczenie mięs)
• Praca w chłodni (ok. 7?C)
• Kontrola jakości
• Umieszczanie paczek na paletach
• Załadunek/rozładunek
• Sprzątanie miejsca pracy

Zainteresowany? Aplikuj lub zadzwoń:717443100 Nasz rekruter zadzwoni do Ciebie jak najszybciej. CV prosimy o przesyłanie na adres: mmega@ottoworkforce.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.