Produkcja spożywcza w Holandii

Hala produkcyjna z nowoczesnymi maszynami, uporządkowane stanowisko pracy… a w samym centrum Ty! Podoba Ci się ta wizja? Zdobądź zatrudnienie w Holandii i zarabiaj nawet 12,45euro/h!
Gdzie? Nuth, Holandia
[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]
TWOJE ZADANIA
*Obróbka wołowiny
*Usuwanie kości z mięsa
*Krojenie, czyszczenie i pakowanie mięsa
*Kontrola jakości
*Przygotowanie paczek
CO OFERUJEMY?
*Konkurencyjną stawkę  w wysokości 12,45 euro/h
*Wolne weekendy i popołudnia – pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-15:00/17:00
*Pewne zatrudnienie
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Pełen pakiet szkoleń stanowiskowych
*Firmową odzież roboczą
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Aplikację myOTTO ze stałym dostępem do planu pracy i pasków wypłat
*Telefoniczną pomoc Operations Service Center 24/7
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników
*Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

WYMAGANIA
*Znajomość języka polskiego, angielskiego i/lub niderlandzkiego
*Chęć pracy w chłodnym otoczeniu
*Dostępność na dłuższy okres
*Staranność w realizacji obowiązków
*Dbałość o standardy produkcji

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 717443100.Wypełnij formularz, aby nasz rekruter mógł się z Tobą skontaktować i przekazać szczegóły!
https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login? &iis=job+portal&iisn=owfplir+inne&utm_source=job_portal&eutm_medium=owfplir_inne

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.