Produkcja pakowanych dań azjatyckich - NL

Lokalizacja: Oss

Znasz j. angielski i masz doświadczenie w przemyśle spożywczym lub produkcji maszynowej? Pracuj przy produkcji jednych z najpopularniejszych pakowanych dań azjatyckich w Holandii. SO DELICIOUS!
Twój zakres obowiązków:
Jako Operator będziesz głównie zajmował się obsługą maszyn – przygotowanie ich do produkcji (ustawianie formatu, etykiet, testowanie, sprawdzanie i uruchamianie drukarek, ustawianie daty i odblokowywanie oraz programowanie systemu kontroli). Jednak do Twoich obowiązków zaliczy się także utrzymywanie stanowiska pracy w czystości oraz dbanie o stan techniczny maszyn, a także zamawianie materiałów eksploatacyjnych i etykiet z magazynu, czy zdejmowanie skrzynek z platformy. Część swoich obowiązków będziesz realizować w pomieszczeniach o niższej temperaturze – ok. 2°C.
Oferujemy:
• Wysoką stawkę godzinową: 15,87 euro brutto + atrakcyjne dodatki płacowe!
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)
• Wypłaty co tydzień, zawsze na czas!
LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!
Planowana lokalizacja zamieszkania to Velp-Grave, oddalone od zakładu o 17km (dojazd do pracy możliwy rowerem elektrycznym). Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!
Wymagania pracodawcy
• Znajomość j. angielskiego (minimum B1/B2)
• >2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Zdolność do pracy zarówno w chłodnym, jak i ciepłym środowisku

Interesujące?  Zadzwoń: 717443100 Wyślij nam swoje CV na adres mmega@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.