Pakowacz w magazynie z odzieżą ?> nawet 13,50 ?/h! - DE

Marzysz o pracy w otoczeniu najnowszych trendów modowych? Masz niepowtarzalną okazję spełnić swoje marzenie! Obejmij stanowisko pakowacza i zdobywaj cenne doświadczenie w obszarze logistyki. Będziesz pracować u jednego z liderów branży handlu tekstyliami w Niemczech, znanego z wysokiej jakości i niskich cen.
Miejsce pracy: Niemcy – wiele lokalizacji
Twoje zadania będą obejmować pakowanie różnorodnych produktów, głównie modnej odzieży, bielizny i akcesoriów. Będziesz odpowiedzialny za ładowanie paczek z kontenerów na taśmę, dbając o ich bezpieczne i sprawnie przemieszczenie.
Oferujemy elastyczny system zmianowy, który umożliwia Ci dostosowanie pracy do swojego rytmu dnia. W ramach umowy zapewniamy Ci minimum 35 godzin pracy tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które zgarniesz dodatkową kasę. Premiowane są także zmiany nocne, więc aż roi się od okazji, aby zarobić jeszcze więcej!
GWARANTUJEMY:
Super stawkę 13,50 €/h i wypłaty zawsze na czas!
Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, płatne tylko 12,50 € dziennie
Pracę w systemie zmianowym
Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze
OBOWIĄZKI
Przekładanie paczek z kontenerów na taśmę
Praca z artykułami fashion
Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.
WYMAGANIA
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Kondycja niezbędna do pracy fizycznej
Prawo jazdy kat. B (warunek nie jest konieczny)

Jeśli chcesz spędzić nadchodzące wakacje w Niemczech, ta oferta jest dla Ciebie. Aplikuj już teraz i daj się porwać fascynującemu światu mody oraz logistyki. Nie przegap tej szansy! Zadzwoń 717443131 lub wyślij CV na adres uryczkowska@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.