Sortowanie na linii produkcyjnej- EKSTRA dodatki - NL

Woda to życie! Możesz zmienić też Twoje, dzięki wyjazdowi do Holandii i pracy w firmie zajmującej się sprzedażą systemów do produkcji sody domowej. Wymyślona przez nich technologia pozwala w ciągu kilku sekund przekształcić wodę niegazowaną w gazowaną… a wypracowany przez nas proces rekrutacji, pozwala na podjęcie zatrudnienia w kilka dni.
Miejsce pracy: Holandia – wiele lokalizacji
Opis stanowiska:
Będziesz pracować przy linii produkcyjnej na sortowni. To nic trudnego - sprawdzisz zawór; przeczyścisz butlę, żeby zweryfikować jej stan; a na koniec usuniesz starą etykietę i gotowe!
Oferujemy:
- Pracę w systemie zmianowym (06:45-15:15, 15:15-23:45 i 23:45-06:45)
- Wolne weekendy (możliwość pracy w soboty, w okresach wzmożonego ruchu)
- Atrakcyjną stawkę godzinową 12.61 euro brutto +dodatki płacowe za wieczory, noce i nadgodziny!
- Cotygodniowe wypłaty, zawsze na czas!
- Zorganizowane zakwaterowanie na miejscu oraz transport do/z pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności, możliwość przejścia całego procesu rekrutacji ONLINE
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Wymagania:
- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- Dostępność na dłuższy okres najlepiej OD ZARAZ!
- Gotowość do wykonywania pracy fizycznej w głośnym otoczeniu (pracodawca zapewnia ochronę słuchu)
Interesujące? Zgłoś się już teraz! Aplikuj na adres uryczkowska@ottoworkforce.eu lub zadzwoń:717443100

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.