Naucz się języka niemieckiego z Promedica24!

Menu Reklama

Strona główna


Naucz się języka niemieckiego z Promedica24!


Naucz się języka niemieckiego z Promedica24! W październiku rozpoczynamy kurs od podstaw w Hajnówce i w Białymstoku Zapraszamy Opiekunki i Opiekunów, którzy chcieliby razem z nami wyjechać do Niemiec do rozpoczęcia przygody z językiem niemieckim!

Opis kursu:
Kurs Promedica24 prowadzony jest przez profesjonalnego lektora.
Na zajęciach kursanci będą mogli nauczyć się podstawowego słownictwa, związanego z opieką nad osobą starszą. Kurs trwa 40-60 godzin zegarowych, zajęcia odbywają się w grupach 4 - 6 osobowych.
Jeśli masz podstawowe doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chcesz rozpocząć współpracę z Promedica24, zachęcamy do zapisywania się na nasz kurs!
- telefonicznie
- odwiedzając nasz oddział w Białymstoku mieszczący się na
ul. Św. Mikołaja 1 lok. 13

Kontakt:
tel: 514-780-567

Zapraszamy również na nasza stronę internetową, na której zamieszczone są bezpłatne lekcje języka niemieckiego!
https://promedica24.com.pl

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.