Jason S.C. - specjalistyczne narzędzia warsztatowe

Menu Reklama

Strona główna


Jason S.C. - specjalistyczne narzędzia warsztatowe


Internetowa hurtownia narzędzi warsztatowych - Jason S.C. zaprasza do e-sklepu www.jason.com.pl klientów zainteresowanych zakupieniem specjalistycznych narzędzi dla warsztatów w przystępnych cenach.
W naszym sklepie stosujemy preferencyjny cennik internetowy, a ponadto można od razu, już na starcie otrzymać 5% rabatu za zapisanie się do naszego newslettera. Przy większych zakupach dopuszczamy negocjację cen i udzielamy wyższych rabatów.

Jako przedsiębiorstwo z tradycjami, starająca się układać solidne relacje z kontrahentami stawiamy na ich zadowolenie i tym samym nie udostępniamy niewysokiej jakości narzędzi dostępnych w marketach. Oferujemy w atrakcyjnych cenach tylko najwyższej jakości narzędzia, dodatki i sprzęt renomowanych producentów takich jak V-coil, Triumf, Magneti Marelli, Pihler, Wera, Scala, Vessel, Autodata, Galagar, Alpen, Telwin, Wallter, Laser, Asta, Boxo, Gedore, Bahco, Energo-lab, Brymen, CHY.

Zakupisz w naszym e-sklepie między innymi sprzęt taki jak pneumatyka, osprzęt i narzędzia do naprawy zawieszenia, urządzenia, osprzęt, narzędzia do serwisowania i obsługi układów klimatyzacji w pojazdach, narzędzia do diagnostyki i naprawy silnika, osprzęt i narzędzia do naprawy układów paliwowych, narzędzia warsztatowe, aparatura pomiarowa - do pomiarów elektrycznych, parametrów środowiska i wielkości nieelektrycznych, dynamometria - wkrętaki i klucze dynamometryczne, osprzęt do elektryki oraz inne.


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.