OPIEKUNKA SENIORKI WE FRANKFURCIE NAD MENEM

Menu Reklama

Strona główna


OPIEKUNKA SENIORKI WE FRANKFURCIE NAD MENEM


Firma Pflege mit Herzen ¬
Obecnie poszukuje  od 07.04.2017r. opiekunki dla podopiecznej mieszkającej we Frankfurcie nad Menem Niemcy !!! 1100 Euro + 100 Euro PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!!!

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 83 lat Waga: 69 kg Wzrost: 160 cm
Podopieczna jest mobilna z rolatorem. Samodzielna sanitarnie. Podopieczna cierpi na początki demencji, zaburzenia krążenia i wysokie ciśnienie. Podopieczna ma dezorientację czasowo-przestrzenną. Podopieczna nie może mieć dostępu do alkoholu. Do podopiecznej przychodzi raz w miesiącu lekarz. Podopiecznej dwa razy dziennie trzeba mierzyć ciśnienie.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznej przy ubraniu się, rozbieraniu, zmianie pampersów, jeśli będą używane. Opiekunka myje, kąpie podopieczną, myje jej włosy i obcina paznokcie. Opiekunka zajmuje się również domem, gotuje sprząta, pierze (pralka znajduje się u córki kilka domów dalej), prasuje. Opiekunka robi zakupy. Opiekunka towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia, rozmawia i pomaga w wynikających sytuacjach . Opiekunka mierzy podopiecznej ciśnienie.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczna mieszka w mieszkaniu 70 m kw. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Opiekunce przysługuje czas wolny dla siebie, który jest do ustalenia na miejscu z rodziną.
Z relacji obecnej opiekunki –na dzień dzisiejszy nie budzi się w nocy, bierze tabletki nasenne. Opiekunka relacjonuje również że zdarza się podopiecznej być agresywną i krzyczeć, np. przy zakładaniu butów, myciu. Do podopiecznej przychodzi na dzień dzisiejszy Pflegediest aby podać lekarstwa. Podopiecznej trzeba sprawdzać i przygotowywać czystą bieliznę. Podopieczna nosi pielucho-majtki – Inkontynecja. Do pomocy jest rolator oraz elektryczny podnośnik na wannie. Podopieczna ma też problem z biodrem i często trzeba ją asekurować przy poruszaniu się.

WYMAGANIA :
Poszukujemy Pani, o miłym, przyjaznym usposobieniu, która zaopiekuje się seniorką I , posługuje się językiem niemieckim w stopniu PODSTAWOWYM LUB KOMUNIKATYWNYM. 

GWARANTUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT
ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Pflege mit Herzen

Jeżeli jesteś zainteresowana chętnie podejmiemy współpracę.
Zapraszamy  do kontaktu telefonicznego pod następującymi numerami : 570624703 lub mailowego: lidia.wisniewska@pmh.info.pl

 


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.