Zatrudnimy opiekunkę osób starszych w Krefeld + 200E Premii

Menu Reklama

Strona główna


Zatrudnimy opiekunkę osób starszych w Krefeld + 200E Premii


Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekuna lub opiekunkę osób starszych  Krefeld, okolice Duisburgu i Dusseldorfu, Niemcy.
Pani Gisela ma 75 lat, 165 cm wzrostu i waży około 85 kg. Podopieczna posiada pierwszy stopień niepełnosprawności. Przez wylew, który przeszła 6 lat temu większość czasu spędza leżąc. Sporadycznie siada na wózek inwalidzki- potrzebuje pomocy przy transferze. Cierpi na częściową inkontynencję, ma zakładane pampersy, z pomocą korzysta z krzesełka toaletowego.  Pani Gisela może sporadycznie obudzić się w nocy. Dom podopiecznej zaopatrzony jest we wszystkie niezbędnę sprzęty: wózek inwalidzki, rollator, łóżko przeciwodleżynowe, krzesełko toaletowe, windę wannową oraz inne pomoce.  Pani Gisela bardzo lubi oglądać telewizję.
Do zadań opiekunki należy kompletna opieka nad p. Giselą. Seniorka wymaga pomocy przy wszystkich czynnościach dnia codziennego takich jak:  pomoc przy spożywaniu posiłków, ubieranie i rozbieranie, raz w tygodniu kąpiel,  pomoc przy higienie oraz toalecie. Ponadto opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.
Pani Gisela mieszka z mężem, który jest osobą nie wymagającą opieki w trzypokojowym mieszkaniu o powierzchni około 60 m2 w spokojnej dzielnicy miasta Krefeld.  Sklepy znajdują się w odległości około 10 minut spacerem od domu.  Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem, na miejscu jest możliwość korzystania z Internetu. Poszukujemy Pań z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Mile widziane Panie niepalące. Zlecenie od 3-4.11.2016 na 3 miesiące, 1050 EUR netto miesięcznie + PREMIA  za pobyt w okresie świąteczno noworocznym 200 EUR netto.
Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz korzystne warunki finansowe. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zobowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa oczekiwań, kwalifikacji i umiejętności.
Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.
tel. 731 898 300 lub mail justyna.dynarska@pmh.info.pl
www.pflegemitherzen24.pl

 


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.