Zatrudnimy tancerki, hostessy, promotorki

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe poszukuje tancerek oraz hostess do pracy w klubach nocnych.

Wymagania:
* komunikatywność
* łatwość nawiązywania kontaktów
* nienaganny i zadbany wygląd
* ambicja i chęć do pracy
* sumienność
* dokładność
* punktualność
*mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:
- dbanie o dobry wizerunek lokalu
- tworzenie miłej atmosfery w lokalu, rozmowa z gośćmi.
-promowanie alkoholu i innych pozycji z karty menu
-wykonywanie prezentacji na scenie (tancerki)
-wykonywanie prezentacji prywatnych - striptiz (tancerki)

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
- elastyczny grafik
- zakwaterowanie na czas trwania umowy

Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania proszę o przesyłanie zdjęć i nr'ów telefonu na adres info@praca-tancerki.pl