Praca w Niemczech, opiekunka dla Pani Elize 82 lata Stuttgart

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Praca w Niemczech, opiekunka dla Pani Elize 82 lata
Stuttgart

Stan zdrowia:
Pani Elize porusza się za pomocą chodzika ale jest  wstanie wstawać i poruszać się samodzielnie przy mniejszych odległościach. Pani cierpi na demencję, inkontynencję oraz zaburzenie rytmu serca.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką należy: pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 900-950 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 2746 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Lublinie
ul. Przechodnia 4
piętro II