CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ PORADNIA DIETETYK WIZYTY DOMOWE BIAŁYSTOK

Menu Reklama

Strona główna


CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ PORADNIA DIETETYK WIZYTY DOMOWE BIAŁYSTOK


Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej oferuje pełen zakres usług z zakresu zdrowego żywienia. Wizyta u dietetyka w Centrum Dietetyki Stosowanej obejmuje analizę składu ciała, opracowanie jadłospisu oraz dopasowanie diety oraz zaleceń do trybu życia oraz aktywności Pacjenta. Stosowanie indywidualnie opracowanej diety jest podstawą skutecznego odchudzania. Skuteczność diet odchudzających opracowanych przez dietetyka jest wyższa niż popularnych diet odchudzających, które znaleźć można w Internecie. Przewaga metod opracowanych przez dietetyka polega na dokładnym poznaniu dotychczasowego sposobu żywienia Pacjenta oraz dopasowaniu diety oraz jej składników do upodobań żywieniowych Pacjenta.
Dodatkową korzyścią  z wizyty w poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej jest poprawa ogólnego stanu zdrowia, dzięki zaleceniom dietetyka, który dopasowuje dietę i umożliwia: obniżenie ciśnienia, obniżenie poziomu cholesterolu, profilaktykę chorób serca oraz sprawniejszy powrót do zdrowia. Konsultacje z dietetykiem w Centrum Dietetyki Stosowanej  prowadzimy online oraz w trakcie wizyt domowych, w sytuacji, gdy Pacjent nie ma możliwości pojawić się na wizytę w poradni.
Wszystkie osoby zainteresowane ofertą poradni Centrum Dietetyki Stosowanej zapraszamy do nowej przychodni przy ul. Św. Andrzeja Boboli 1. Udostępniamy bezpłatny parking, a budynek, w którym mieści się poradnia przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferta Centrum Dietetyki Stosowanej dostępna jest na www.cds-dieta.pl , na stronie można również zakupić pakiety usług dla siebie lub bliskich. Wizyty w poradni dietetycznej CDS można umawiać także telefonicznie 792 930 144 oraz przez  e-mail: info@cds-dieta.pl


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.