Poszukujemy Opiekunki z językiem niemieckim dla pana Antona

Senior mieszka wraz z żoną w miejscowości Möhnesee. Podopieczny jest po zawale, ma problemy z sercem oraz nadciśnieniem. Pan Anton cierpi również na depresję. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim lub przy pomocy chodzika.

Obowiązki:
Do głównych obowiązków należeć będzie wsparcie oraz opieka nad podopiecznym. Opiekunka będzie wykonywała takie czynności jak: kąpanie, przebieranie, pomoc w jedzeniu, zmiana pielucho – majtek, asekuracja przy przejściu z łóżka na wózek.
Dodatkowo Opiekunka będzie prowadziła auto na terenie Niemiec, robiła zakupy, gotowała oraz utrzymywała dom w czystości.

Wymagania:
Od Kandydatek wymagamy prawa jazdy kat. B oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi.

Oferujemy:
·Wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z dostępem do Internetu),
·Zorganizowaną i opłaconą podróż do i z Niemiec + premie świąteczne,
·Ubezpieczenie oraz składki ZUS,
·Indywidualny dobór ofert,
·Opiekę oraz wsparcie naszego zespołu podczas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 5636, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl