Opiekun (-ka) os. starszych w Neuhausen/Spree. Na zastępstwo! Sprawdzone zlecenie

WINCKLER PERSONAL. Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy, która owocnie współpracujemy z niemieckimi pracodawcami. Wypełniamy wszystkie niezbędne formalności, umożliwiające rozpoczęcie pracy w Niemczech. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Neuhausen Spree
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz

Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 90 letniej Pani z demencją. Jest to sprawdzone zlecenie.

• Podopieczna jest w wieku 91 lat,
• Waga ok 60 kg, Wzrost ok 150 cm,
• Pflegestufe 2,
• Schorzenia: Demencja, Osteoporoza, Nietrzymanie moczu, Pacjentka po wylewie,
• Seniorka czasami budzi się w nocy (nie jest to regułą),
• Do dyspozycji ma wózek inwalidzki,
• Do podopiecznej przychodzi pielęgniarka.

OBOWIĄZKI

• Zabiegi pielęgnacyjne, Zmiana pampersów,
• Przygotowywanie posiłków.
• Robienie zakupów,
• Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przesadzanie na wózek inwalidzki,
• Drobne prace domowe,
• Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

WYMAGANIA

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY
• Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
• Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
• Brak nałogów,
• Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące (Termin zawsze jest kwestią do ustalenia. Mogą być organizowane zarówno krótsze jak i dłuższe wyjazdy).

OFERUJEMY

• Legalne i stabilne zatrudnienie,
• Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
• Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
• Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
• Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet BONUSÓW
• Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
• BEZPŁATNY TRANSPORT,
• Pełna organizacja wyjazdu,
• Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

GODZINY PRACY: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 55
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.
Aplikuj do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy WSZYSTKIM zainteresowanym Osobom za nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).”