Opieka starszej Pani w Lübeck

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. to agencja pośrednictwa pracy, specjalizująca się w zatrudnianiu personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla na terenie Polski, a także krajów niemieckojęzycznych. W związku z otwarciem rekrutacji letniej 2015 dla opiekunek i opiekunów osób starszych, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Lübeck
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną znajomością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszej Pani w Lübeck

Podopieczna jest w wieku 87 lat,
Waga ok 55 kg, Wzrost ok 159 cm,
Schorzenia: Ogólne osłabienie związane z podeszłym wiekiem, Nietrzymanie moczu, nadciśnienie, początkowa demencja,
Seniorka z reguły przesypia noce,
Porusza się za pomocą balkonika.

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY
Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz),
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące (Termin zawsze jest kwestią do ustalenia. Mogą być organizowane zarówno krótsze jak i dłuższe wyjazdy).

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne,
Przygotowywanie posiłków,
Robienie zakupów,
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
Drobne prace domowe,
Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Miesięczne wynagrodzenie 1200 euro NETTO
Szeroki pakiet BONUSÓW od 50 do 160 EURO
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT,
Pełna organizacja wyjazdu,
Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

GODZINY PRACY: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 55
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy WSZYSTKIM zainteresowanym Osobom za nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).”