Opieka starszej Pani w Heidelberg, Niemcy. Od 26.06.2015!

WINCKLER PERSONAL. Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy, która owocnie współpracujemy z niemieckimi pracodawcami. Wypełniamy wszystkie niezbędne formalności, umożliwiające rozpoczęcie pracy w Niemczech. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Heidelberg
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 27.06.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do samotnie mieszkającej Pani. W mieszkaniu pacjentki jest mały piesek, z którym trzeba będzie wychodzić na spacery.

Podopieczna jest w wieku 78 lat,
Waga ok 58 kg, Wzrost ok 160 cm,
Pflegestufe 1,
Schorzenia: Alzheimer, Demencja, Nadciśnienie, Nietrzymanie moczu,
Seniorka przesypia noce,
Porusza się za pomocą balkonika.

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY,
Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów,
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące (Termin zawsze jest kwestią do ustalenia. Mogą być organizowane zarówno krótsze jak i dłuższe wyjazdy).

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne,
Przygotowywanie posiłków,
Zmiana pieluch,
Robienie zakupów,
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
Drobne prace domowe,
Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu,
pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet BONUSÓW,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW,
Pełna organizacja wyjazdu,
Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

GODZINY PRACY: 9:00 ? 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 55
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy WSZYSTKIM zainteresowanym Osobom za nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).?