Opiekun -(ka) osób starszych w Niemczech z komunikatywnym jęz. niemieckim w Lüneburgu, koło Hamburga

WINCKLER PERSONAL. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Współpracujemy z niemieckimi pracodawcami. Wypełniamy wszystkie niezbędne formalności, umożliwiające rozpoczęcie pracy w Niemczech. Obecnie dla niemieckiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Lüneburg
Rozpoczęcie pracy: od 29.05.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 70 letniej Pani cierpiącej na początkową demencję oraz nietrzymanie moczu. Pacjentka porusza się za pomocą balkonika do dyspozycji ma również wózek inwalidzki. Pani waży około 58 kg., wzrost 165 cm. W domu pacjentki jest internet.

WYMAGANIA:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów,
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące.

OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne,
Przygotowywanie posiłków
Robienie zakupów,
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
Zmiana pieluch,
Drobne prace domowe,
Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego),
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu.

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 ? 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 55
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).?