Opiekun/ Opiekunka na zastępstwo w Niemczech

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Odrą
Rozpoczęcie pracy: od stycznia

Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 79 letniej Pani. Pacjentka porusza się na wózku inwalidzkim, kiedy czuje się lepiej korzysta z balkonika. Pani ma początkową fazę demencji i potrzebuje wsparcia na co dzień. Waży około 56 kg, wzrost 160 cm.

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1,
Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów,
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące lub dłużej.

OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne,
Pomoc w utrzymaniu higieny,
Przygotowywanie posiłków,
Prowadzenie domu,
Rozmowy,spacery i wspólne gry z podopiecznym.

OFERUJEMY:
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu.

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 70, 532 998 529
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy aplikować do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."