PRACA W DOMU/2000-8000 ZŁ MIES./ UMOWA/3-4 H DZIENNIE

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Promocji

Co oferujemy?
- praca zdalna, w domu
- praca odbywa się na podstawie umowy,
- wypłaty dwa razy w miesiącu.
- wysokie wynagrodzenie (od 2000 PLN do 8000 PLN) miesięcznie, (w zależności od
- gotowości do systematycznej pracy)
- możliwość uzyskania premii przy odpowiednim zaangażowaniu.
- pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku ,gotowe materiały,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,
- nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z
- bez inwestycji,

Opis stanowiska pracy:
- reklama oraz promocja produktów,
- nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
- obsługa Klienta,
- tworzenie narzędzi reklamowych,
- praca odbywa się w 100% w internecie. Nie prowadzimy telemarketingu.

Wymagania:
- ukończone 18 lat,
- obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,
- aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
- komputer lub smartfon z dostępem do internetu,
- motywacja do pracy, gotowość do systematycznego działania co przekłada się na uzyskanie wysokich wyników.

Napisz do mnie na Facebooku https://www.facebook.com/karolina.pilatowicz , gdzie uzyskasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje.
Liczba miejsc ograniczona!!!