Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pana Damiana, który mieszka w swoim domu w miejscowości Akwizgran. Senior ma 80 lat i przeszedł udar mózgu, dlatego też porusza się jedynie na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy drugiej osoby w wykonywaniu codziennych czynności.
Choruje na osteoporozę oraz zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:
Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, robienie zakupów, pranie, przygotowywanie posiłków).
Dodatkowo: dbanie o higienę ciała, codzienne kąpiele, pomoc seniorowi w ubieraniu i rozbieraniu, transfer z wózka na łóżko, obracanie oraz oklepywanie Pana w łóżku.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
komunikatywnej znajomości języka
miłego usposobienia i cierpliwości
zaangażowania w pracę, doświadczenia
czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
Naszym opiekunkom zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6718 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6718, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210