Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Miejsce wyjazdu: okolice Akwizgran
Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Joanny (77 lat).

Pacjentka (waga 80 kg) przez większość dnia leży na łóżku, jest niesamodzielna, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Choruje na nowotwór, jest również częściowo sparaliżowana, przez co korzysta z cewnika. Do pomocy przychodzi opiekun środowiskowy.

Obowiązki:
Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek, zajmować się przygotowywaniem posiłków oraz robieniem zakupów.

Podopieczna potrzebuje również pomocy przy zmianie pielucho – majtek, kąpielach, higienie ciała, pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczną należy obracać oraz oklepywać, przenosić z wózka na łóżko a także czuwać przy niej w nocy.

Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece zwłaszcza z osobami starszymi i leżącymi oraz mile widziane są czynne prawo jazdy.

Zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia
Wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6708 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6708, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210