Praca w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych

Rekrutujemy na stanowisko opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Nasz podopieczny: Pani Lisa – 80 lat
Miejsce: Würselen
Pani ma nowotwór, cierpi również na demencję i inkontynencję. Porusza się przy balkoniku, ale gdy jest słabsza i nie ma siły korzysta z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:
Zajmowanie się domem: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie i prasowanie
Oprócz tego takie czynności jak: dbanie o higienę, kąpiele, zmiana pielucho – majtek, pomoc w ubieraniu. Opiekunka będzie również transferować Panią z wózka na łóżko.

Wymagania:
Język na poziomie komunikatywnym;
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi;
Mile widziane referencje;
Czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6719, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210