Poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech

Miejsce wyjazdu: okolice Reutlingen
Pani Marta ma 85 lat (62 kg i 150 cm wzrostu) i jest osobą leżącą. Choruje na demencję oraz Parkinsona i czasami bywa rozkojarzona.

Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie przygotowywać posiłki, robić zakupy, dbać o gospodarstwo domowe.
Oprócz tego pani Marta potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: mycie i higiena ciała, pomoc podczas codziennego ubierania i rozbierania, pomocy podczas spożywania posiłków. Opiekunka będzie również przenosić Panią z wózka na łóżko.

Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje
Czynne prawo jazdy
Język na poziomie bardzo dobrym

Zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia
wynagrodzenie w wysokości od 1200 do 1350 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6726 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6726, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210