Ankieter/ka

Menu Reklama

Ankieter/ka

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Ankieter/ka

Nr ref.: AN/03/2016/PLO
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zadania:
• Przeprowadzanie ankiet za pomocą aplikacji mobilnej z  Klientami sklepów w zakresie danego projektu

Wymagania:
• Wysoki poziom komunikacji oraz otwartość na ludzi
• Umiejętność słuchania
• Telefon z dostępem do internetu i GPS
• Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
• Mile widziane osoby, które ukończyły 20 lat

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie przez Adecco Poland
• Możliwość wyboru dni i godzin pracy przez Ankietera

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem nr ref.: AN/03/2016/PLO na adres Email: malgorzata.ochocinska@adecco.com
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)