AGENT SALONU TELEFONII KOMÓRKOWEJ PLAY-Bielsk Podlaski

Opis stanowiska pracy

Dealer operatora telefonii komórkowej PLAY I4-Mobile działający na rynku telefonii komórkowej od 2008 r, ”, poszukuje firm/osób do poprowadzenia salonu partnerskiego PLAY.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Play, operator zaprasza do nawiązania współpracy handlowej w zakresie poprowadzenia salonu partnerskiego PLAY.
AGENT SALONU TELEFONII KOMÓRKOWEJ PLAY

Zakres obowiązków:
• prowadzenie i zarządzanie punktem sprzedaży PLAY
• pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych Klientów
• zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
• dbanie o standardy firmy
Wymagania:
• posiadanie własnej działalności, bądź gotowość do jej założenia
• wykształcenie min. średnie
• umiejętność obsługi komputera
• mile widziane prowadzenie pochodnej działalności (branże powiązane z tel. komórkowymi/stacjonarnymi, sprzętem RTV, ubezpieczeniami, etc.)
Oferujemy:
• sprawdzony i efektywny ekonomicznie biznes
• współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy
• profesjonalne doradztwo i pomoc
• możliwość rozwoju, szkolenia
• sklepy już funkcjonujące
• niezawodna logistyka

Więcej szczegółowych informacji na temat współpracy z Play w ramach Programu Partnerskiego, uzyskać można pod adresem e-mail i numerem telefonu.

Osoba do kontaktu telefonicznego: Maria Zawadzka-Samoszuk- 791919097 Adres e-mail: kariera@i4-mobile.pl