Pakowacz - Bielsk Podlaski

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                 Pakowacz
       nr ref. BP/PAKOWACZ

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Wymagania:
• Sprawność fizyczna,
• Dyspozycyjność,
• Chęć do podjęcia zatrudnienia.

Obowiązki:
• Pakowanie produktów,
• Załadunek towaru na palety,
• Zabezpieczanie palet.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
• Zatrudnienie od zaraz,
• Atrakcyjną stawkę godzinową,
• Możliwość dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji pod adres marek.czeszel@toolip.pl.
W tytule maila prosimy o wpisanie numeru referencyjnego nr ref. BP/PAKOWACZ.
Kontakt telefoniczny pod numerem: 663-801-468

Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”