Operator Maszyn/Pomocnik Ślusarza ? od zaraz

Agencja Pośrednictwa Pracy Winckler Personal, posiadająca certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji pośrednictwa– wpis pod numerem 7979, poszukuje dla niemieckojęzycznego klienta osób do pracy na stanowisku:

Operator Maszyn/Pomocnik Ślusarza – od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium
Nr ref.: 55/2014

OBOWIĄZKI

Obsługa maszyn na zakładzie,
Konserwacja części,
Optymalizacja procesu produkcji,
Programowanie i przygotowywanie maszyn (tokarki i frezarki),
Przeprowadzanie kontroli,naprawa i obróbka narzędzi,
Optymalizacja przebiegu pracy,

WYMAGANIA

Mile widziane doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn/Pomocnika Ślusarza,
Wykształcenie kierunkowe (techniczne),
Sumienność, dokładność,
J. niemiecki na poziomie komunikatywnym/dobrym,
Gotowość do szybkiego podjęcia pracy,

OFERUJEMY

Umowę o pracę na warunkach niemieckich (umowa na min. 6 mies.),
Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata),
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek na terenie Niemiec,
Pracodawca zapewnia zakwaterowanie,
Dojazd do pracy we własnym zakresie,
Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku,
Opieka koordynatora.

Osoby zainteresowane są proszone o wklejenie linku w wyszukiwarce:

CV ze zdjęciem można również przesłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod nr
(22) 631 11 70.

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"