Operator maszyn spożywczych

ABC Work to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji zagranicznych. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w przeprowadzaniu procesu rekrutacji oraz działalności prowadzonej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa jest certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 12912.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Operatora Maszyn Spożywczych.

Jesteś sumienny i punktualny?

Masz doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi i wykształcenie kierunkowe?

Ta oferta jest dla Ciebie !

Oferujemy:

- pracę 3-zmianową
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwe premie za osiągane efekty
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Docenimy:

- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
- wykształcenie minimum techniczne kierunkowe
- dobra organizacja pracy, nastawiona na osiąganie założonych celów

Twoje zadania:

- dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji
• - kontrolowanie półproduktów przed dopuszczeniem do dalszego pakowania, a także czystości przed, w trakcie i po zakończeniu produkcji
• - kontrolowanie prawidłowości działania maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem pracy
• - informowanie Kierownika Zmiany o nieprawidłowościach w przebiegu procesu produkcji, organizacji pracy i funkcjonowania zakładu

Nie czekaj! Prześlij aplikację już dziś !

W CV załącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.