Przedstawiciel Handlowy - złoto inwestycyjne

Powiernik S.A.

Powiernik to innowacyjny program umożliwiający bezpieczne i wygodne budowanie prywatnych rezerw złota.

Aktualnie poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązujących kontakty i chcących swój entuzjazm oraz inicjatywę zamienić na nasz wspólny sukces pracując na stanowisku :

Profesjonalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: teren całej Polski

Oczekujemy:

- wysoko rozwiniętych zdolności sprzedażowych,

- minimum 10 ? letniego doświadczenia zawodowego w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta detalicznego w sektorze finansowym, ubezpieczeniowym lub pokrewnym,

- umiejętności budowania długofalowych relacji z klientem,

- uczciwości, wysokiej kultury osobistej, zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,

- pro aktywności, samodzielności oraz konsekwencji w działaniu,

- mile widziane zatrudnienie w firmie z branży finansowej, ubezpieczeniowej lub pokrewnej (możliwość pracy dodatkowej) lub prowadzenie działalności gospodarczej (nie wymagamy wyłączności współpracy).

Zadania Przedstawiciela:

- sprzedaż programów Powiernik,

- aktywne poszukiwanie Klientów i prezentowanie programu Powiernik,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku i godne reprezentowanie firmy Powiernik S.A.,

- utrzymywanie dobrych, długotrwałych relacji z Klientami.

Oferujemy:

- szkolenie przygotowujące do pracy,

- kompleksowe wsparcie merytoryczne i marketingowe,

- atrakcyjny system wynagrodzeń,

- elastyczny czas pracy (praca może być traktowana jako dodatkowa),

- możliwość budowania własnej sieci sprzedaży.

Przed złożeniem aplikacji prosimy zapoznać się z programem Powiernik na stronie www.powiernik.net

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )?