Przedstawiciel Handlowy Marka S.A. Bielsk Podlaski i okolice

Obowiązki:
- udzielanie pożyczek w domu Klienta,
- ustalanie planu spłat Klienta,
- odbiór rat pożyczek od Klienta,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
- komunikatywność,
- dążenie do rezultatów,
- umiejętność zarządzania czasem,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie,
- wykształcenie min. zawodowe.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- najwyższe wynagrodzenie w branży uwzględniające indywidualne osiągnięcia i zaangażowanie,
- elastyczne godziny pracy i możliwość pogodzenia pracy w Marka S.A. z obecnym zatrudnieniem,
- telefon,
- szkolenia,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Szanowny Kandydacie! Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej - szkolimy od podstaw.

CV na stanowisko Przedstawiciela prosimy przesyłać na adres e-mail poszczególnych oddziałów z dopiskiem w tytule PH/BielskPodlaski; PH/Brańsk; PH/Boćki PH/Hajnówka:

rekrutacja.bialystok@markasa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych MARKA S.A. z siedzibą przy ul. Świętego Rocha 5 lok.109, 15 - 879 Białystok moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla celów związanych z przebiegiem i rozstrzygnięciem procesu rekrutacji. Bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie".