Praca opiekuna osób starszych, wynagrodzenie nawet do 1500euro

Praca w okolicach Düren u Pani Elisabeth
Seniorka ma 91 lat (75 kg, 156 cm wzrostu, I stopień opieki). W domu chodzi przy balkoniku, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy by stać. Choruje na zaburzenia rytmu serca.
Obowiązki:
Pomoc Pani w spożywaniu posiłków, zmiana pielucho-majtek oraz towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.
Dodatkowo robienie zakupów i przygotowywanie posiłków, sprzątanie.
Wymagania:
Znajomość języka na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czynne prawo jazdy, miłe usposobienie, cierpliwość.
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.
Dobre stawki: do 1500 euro netto
Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.
Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7029   podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205