Pomoc domowa i opieka dla 92-letniej Seniorki

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Kathariny.
Miejsce zlecenia: Düren
Seniorka przeszła wylew, przez co porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy by wstać. Odżywia się za pomocą sondy.
W opiece nad seniorką pomaga rodzina.
Obowiązki:
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, głównie gotowanie, pranie, sprzątanie.
Do zadań opiekunki należeć również będzie: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, czynnościach toaletowych. Opiekunka będzie również czuwać przy Pani w nocy oraz przenosić jej z wózka na łóżko.

Wymagania:
Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, bardzo dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.
Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec, odprowadzane składki, ubezpieczenie.
Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7089  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl