Praca opiekuna w Niemczech, wysokie zarobki, praca od zaraz

Miejsce zlecenia: okolice Dortmund
Opieki potrzebuje: Pan Adolf, 64 lata
Pan jest sparaliżowany, więc jest osobą leżącą i ma odleżyny, porusza się na wózku inwalidzkim. W opiece pomaga pielęgniarka.
Obowiązki:
Trzeba prowadzić gospodarstwo domowe, robić zakupy, gotować, sprzątać.
Opiekunka będzie transferować Pana z wózka na łóżko.

Wymagania:
Kandydatka musi być osobą niepalącą oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, doświadczenia z osobami starszymi i niepełnosprawnymi,  zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec.
Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7052  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205