Lampy solarne LED, lampy hybrydowe - najtaniej w Polsce!

Menu Reklama

Strona główna


Lampy solarne LED, lampy hybrydowe - najtaniej w Polsce!


ModernHome.pl lider w dziedzinie energii słonecznej ma przyjemność zaoferować Państwu lampy solarne LED oraz solarne lampy hybrydowe. Lampy zasilane energią słoneczną to doskonała alternatywa dla klasycznego oświetlenia ulicznego oraz oświetlenia parkowo-ogrodowego. Tego typu ekologiczne rozwiązania to również świetny sposób na obniżenie rachunków za energię!

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi: od projektowania poprzez dystrybucję podzespołów aż po profesjonalny montaż oświetlenia solarnego i oświetlenia hybrydowego. Konfigurujemy lampy o dowolnych parametrach, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim importerem współpracującym ze światowymi producentami, możemy zagwarantować Państwu nie tylko sprawdzone, ale również atrakcyjne cenowo produkty. Koszty inwestycji w oświetlenie solarne leżą w zasięgu przeciętnego obywatela.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, o czym świadczy ponad 1500 naszych lamp solarnych zainstalowanych w ciągu ostatnich trzech lat.

Więcej informacji o oferowanych przez nas lampach solarnych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.modernhome.pl/pol_m_Lampy-solarne-230.html

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu:
w internecie na stronie: www.modernhome.pl
lub osobiście ul. 11 Listopada 5A (nad kwiaciarnią) 07-410 Ostrołęka
Biuro czynne w godz. 8.00-17.00 od pon. do pt.


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.