Opiekun osób starszych

Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!
Praca w Emmerich am Rhein
Opieki potrzebuje Pani Elvira, ma 88 lat (156 cm wzrostu i 80 kg, II stopień opieki), mieszka w domu z synem. Pacjentka jest osobą niesamodzielną, potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstać. Korzysta z wózka inwalidzkiego.
Choroby: cukrzyca, demencja.
Obowiązki:
Seniorka potrzebuje pomocy przy kąpielach, pielęgnacji ciała, ubieraniu się, zmianie  pielucho-majtek. Dodatkowo pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: sprzątanie oraz gotowanie.
Wymagania:
oczekujemy minimum podstawowej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą

Oferujemy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wysokie wynagrodzenie, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki. Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 5499  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl