Wyjazd do 90-letniej Seniorki

Angel Care  24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W tej chwili poszukujemy Opiekunki dla 90-letniej Seniorki.
Podopieczna jest mobilna i cieszy się dobrym zdrowiem. Cierpi na wysokie ciśnienie. Podopieczna przesypia noce może się jednak zdarzyć, że się obudzi.
TERMIN WYJAZDU: OD ZARAZ
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej oraz towarzyszy jej przy codziennych czynnościach. Może się zdarzyć, że podopieczna obudzi się w nocy i opiekunka wstaje do niej  gdy ją zawoła. Opiekunka zajmuje się domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze,  robi zakupy  itd.   Opiekunka towarzyszy podopiecznej  przy spacerach. Opiekunka pomaga  też podopiecznej w opiece nad dwoma małymi psami karmiąc je lub ewentualnie wyprowadzając na spacer.  Opiekunka towarzyszy podopiecznej przy wizytach u lekarza.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, własna łazienka, dostęp do Internetu. Z podopieczną można chodzić na krótkie spacery. Opiekunka ma 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia do ustalenia na miejscu z rodziną.
WYMAGANIA:
- język niemiecki komunikatywny
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
- preferowane osoby niepalące
OFERUJEMY:
- legalną i pewną pracę w Niemczech
- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży
- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu ANGEL CARE 24
- E-mail:  justyna.szmelter@angelcare24.eu
- Tel: +48 52 370 53 49 lub +48 733 388 300
- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300  - ODDZWONIMY!