Opiekun/opiekunka do Pana Heinz-Otto zastepstwo na 5 tygodni od 27.07.

Menu Reklama

Strona główna


Opiekun/opiekunka do Pana Heinz-Otto zastepstwo na 5 tygodni od 27.07.


WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:
Opiekun/opiekunka do Pana Heinz-Otto zastepstwo na 5 tygodni od 27.07.?
Miejsce pracy: Niemcy, Idar-Oberstein

Poszukujemy opiekunki/opiekuna dla 98 letniego pana Heinz-Otto. Starszy pan cierpi na niewydolność serca i osłabienie związane z podeszłym wiekiem. Jest sprawny, potrzebuje jedynie asekuracji przy poruszaniu się i wchodzeniu po schodach. Pan Heinz-Otto mieszka sam, potrzebuje wsparcia w prowadzeniu domu. Starszy pan jest człowiekiem wykształconym o wysokiej kulturze osobistej , mieszka w domu na wsi niedaleko granicy z Luksemburgiem.

OBOWIĄZKI??

Przygotowywanie posiłków,?Pomoc w ubieraniu i dbaniu o higienę, ?Drobne prace domowe,?Spędzanie czasu z podopiecznym.

WYMAGANIA

Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2),?Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech mile widziane, ?Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, wyrozumiałość,?Brak nałogów.

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie,?Legalne i stabilne zatrudnienie,?Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie, ?Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,?Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,?Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą, ?Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, ?Bezpłatny dojazd i powrót,?Pełna organizacja wyjazdu,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 ? 17:00
?Tel. stacj. 22/631 11 10?
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 ? ODDZWONIMY.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.?Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.