Poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech

Data wyjazdu: 01.08.
Pani Renata ma 83 lata, mieszka w okolicach Kolonii.
Jest sprawna zarówno fizycznie jak i psychicznie, porusza się sama przy balkoniku.
Obowiązki:
Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz robić zakupy a także przygotowywać posiłki.
Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: mycie i higiena ciała, oraz pomoc przy ich spożywaniu, pomoc podczas codziennego ubierania i rozbierania.
Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje
Czynne prawo jazdy
Język na poziomie komunikatywnym
Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości od 1000 do 1100 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6422 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Zielonej Górze