Kierownik Regionalny Placówek Bankowych

Prężnie rozwijająca się firma w branży finansowej poszukuje:

Kierownika Regionalnego

Zadania:
- organizacja pracy oddziałów,
- nadzór nad realizacja założonych planów sprzedażowych placówek,
- zarządzanie podległym zespołem pracowników,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:
- wysokiej orientacji na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
- doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych lub zarządzanie,
- zdolności analitycznego myślenia,
- wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, finanse, zarządzanie),
- znajomości produktów bankowych.

Oferujemy:
- umowę o pracę (podstawa + premia),
- ciekawą prace w młodym i dynamicznym zespole,
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem ( z dopiskiem w tytule maila - Kierownik Regionalny).
E-mail: rekrutacja.00@wp.pl

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.