Firma produkcyjna zatrudni Operatora Falcerki! Zatrudnimy pracowników z Ukrainy!

Drukarnia Preston zajmująca się od ponad 15 lat produkcją poligraficzną, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Operator Falcerki

Obowiązki:
-obsługa i nadzorowanie falcerki
-czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn
-dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac

Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi innych maszyn poligraficznych
-dokładność i dbałość o szczegóły
-utrzymywanie porządku w miejscu pracy
-umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
-dobra organizacja pracy i terminowość
-dyspozycyjność

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-stabilność zatrudnienia
-miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie o przesłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@preston.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."