Klasowacz wołowiny-Wielka Brytania

Agencja Pracy CSA Recruitment dla swojego brytyjskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Klasowacz wołowiny

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Termin rozpoczęcia: od zaraz!!!

Zakres obowiązków:

- klasowanie wołowiny (wszystkie elementy)

- praca z nożem

- praca na stole
Wymagania
- min. 5 lat doświadczenia zawodowego w branży mięsnej

- umiejętność sprawnego posługiwania się nożem

- dobry stan zdrowia

- doświadczenie przy klasowaniu wołowiny

- prawo jazdy kat. B i własne auto-mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę na brytyjskich warunkach

- opiekę koordynatora

- możliwość dłuższej współpracy
-wynagrodzenie: stawki są 4 w zależności od doświadczenia:od 6.83? brutto na godzinę, 7.88? brutto na godzinę, 8.40? brutto na godzinę, do 8.94? brutto na godzinę.(Może być tak że dana osoba zacznie od niższej stawki,aby po określonym czasie dojść do wyższej z biegiem czasu)
-liczba godzin 50 tygodniowo(płatne 47,5godziny)
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny Mob: 0048 725 252 846, bądź o wysłanie cv pod adres: daniel.tomczak@csarecruitment.eu,bądź praca@csarecruitment.eu