Opiekun/opiekunka osoby starszej w Bohmte (15.03)

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 89 - letniej pani Elfriede, zamieszkałej w 6-pokojowym
mieszkaniu. Pacjentka cierpi na hipertonię, cukrzycę oraz przewlekłe zapalenie oskrzeli. Porusza
się za pomocą balkonika, a na spacerach korzysta z wózka, jednakże nie wymaga dźwigania.
Podopieczna wymaga pomocy przy codziennej higienie/toalecie (korzysta także z wózka
toaletowego) oraz przy lekkich pracach domowych. Jest osobą otyłą, waży 100 kg, a jej wzrost to
170 cm. Poszukujemy osoby bez nałogów, komunikatywnej, która lubi spędzać czas z innymi,
rozmawiając, spacerując.

Oferujemy
- legalne i stabilne zatrudnienie
- druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia
- kartę ubezpieczenia zdrowotnego
- opiekę koordynatora w Polsce i za granicą
- atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
- zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pełną organizację wyjazdu
- pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki
- oddzielny pokój
- ubezpieczenie członków rodziny

Obowiązki
- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
- pomoc przy poruszaniu się
- pomoc przy toalecie i higienie
- wspólne spędzanie czasu tj. rozmowy, spacery
- drobne prace domowe
- zabiegi pielęgnacyjne
- przygotowywanie posiłków

Wymagania
- osoba bez nałogów
- z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi
- z dobrą znajomością języka niemieckiego
- predyspozycje do współpracy z osobami w podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość,
empatia, komunikatywność, troskliwość

KONTAKT Z BIUREM:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 10
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz w linku poniżej:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizac