Klasowanie wołowiny-Wielka Brytania

Agencja Pracy CSA Recruitment dla swojego brytyjskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:
Klasowacz wołowiny
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Termin rozpoczęcia: od zaraz!!!
Zakres obowiązków:
- klasowanie wołowiny (wszystkie elementy)
- praca z nożem
- praca na stole
Wymagania
- min. 5 lat doświadczenia zawodowego w branży mięsnej
- umiejętność sprawnego posługiwania się
nożem
- dobry stan zdrowia
- doświadczenie przy klasowaniu wołowiny
- prawo jazdy kat. B i własne auto-mile widziane
Oferujemy:
- umowę o pracę na brytyjskich warunkach
- opiekę koordynatora
- możliwość dłuższej współpracy
-wynagrodzenie: stawki są 4 w zależności od doświadczenia:od 6.83£ brutto na godzinę, 7.88£ brutto na godzinę, 8.40£ brutto na godzinę, do 8.94£ brutto na godzinę.(Może być tak że dana osoba zacznie od niższej stawki,aby po określonym czasie dojść do wyższej z biegiem czasu)
-liczba godzin 50 tygodniowo(płatne 47,5godziny)
CV z dopiskiem "Klasowanie wołowiny" prosimy przesyłać na adres: praca@csarecruitment.eu