Zostań KIEROWNIKIEM DS. ROZWOJU, szkolimy od podstaw!

MARKA S.A.- ogólnopolska, notowana na Giełdzie i dynamicznie rozwijająca się Firma z branży finansowej, zatrudni Kierowników ds. Rozwoju na teren: BIELSK PODLASKI, HAJNÓWKA i BIAŁYSTOK.

Oferujemy: umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i premię związaną z wynikami pracy, telefon komórkowy i samochód służbowy, atrakcyjny system szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz pracę w ogólnopolskiej, notowanej na Giełdzie Firmie.

Obowiązki: nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych, zarządzanie grupą Przedstawicieli, rekrutacja oraz selekcja kandydatów na stanowisko Przedstawiciela, raportowanie wyników pracy.

Oczekiwania: zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność, prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie, dobra organizacja pracy i chęć uczenia się.

Uwaga Kandydacie - nie wymagamy doświadczenia w branży. Szkolimy od podstaw!

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacjaoper@markasa.pl z dopiskiem KIEROWNIK/ B-stok, Hajnówka, Bielsk.