Praca przy produkcji okien aluminiowych-Wielka Brytania

Dla naszego klienta ,firmy z Wielkiej Brytanii-producenta okien aluminiowych,poszukujemy kandydatów na wyżej wymienione stanowisko:
Obowiązki:
• obsługa linii produkcyjnej połączona z wytworzeniem finalnego produktu,
• dostarczanie komponentów do produkcji okien,
• cięcie profili,
•cięcie szkła
•szlifowanie i obróbka szkła
Wymagania:
• zdolności manualne,
• brak przeciwwskazań do pracy zmianowej,
• brak przeciwwskazań do pracy stojącej
• dokładność,
• umiejętność pracy w zespole.
• znajomość języka angielskiego mile widziana aczkolwiek nie jest warunkiem koniecznym
• preferowane będą osoby mające minimum 2 letnie doświadczenie związane z produkcją okien aluminiowych
Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
• perspektywę rozwoju zawodowego dla najlepszych,
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta.
•stawka 6.31£brutto na godzine przez okres 3 miesięcy z możliwością podniesienia stawki po tym okresie
•liczba godzin 40 tygodniowo plus nadgodziny
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 0048-725-252-846,0044-1554-745-130 bądź wysłanie cv pod adres: daniel.tomczak@csarecruitment.eu, csarecruitment.pl@gmail.com